fbpx

Valodu Kursi

Uzzināt Vairāk

+371 28949096

Valodu kursi

Mācies grupās, individuāli vai kopā ar saviem kolēģiem - piedāvājam kursus ikviena vēlmēm

Valodupasniedzeji.lv piedāvā tiešsaistes un klātienes kursus privātpersonām un uzņēmumiem, atbilstoši klientu vēlmēm. Organizējam gan individuālus, gan grupu valodu kursus, kā arī piedāvāsim risinājumus nestandarta kursiem.

Standarta nodarbība ilgst 60 vai 90 minūtes. Privātstundu cenas atšķiras atkarībā no tā vai Jūsu pasniedzējs ir vietējais, vai arī viņa mācāmā valoda ir viņa dzimtā valoda. Individuālo nodarbību cenas sākas no 20 EUR par 60 minūšu nodarbību. Cena par 90 minūšu individuālo  nodarbību sākas no 36 EUR.

Standarta kurss ir 48 akadēmiskās stundas.  Grupu nodarbību cenas atšķiras atkarībā no kursa līmeņa. Grupu nodarbību cenas sākas no 260 EUR par kursu. 

Vienas nodarbības ilgums ir 90 minūtes. Cena par 90 minūtēm sākas no 40 EUR + PVN (līdz 6 cilvēki)

Sazināties/Pieteikties

online kursi

ONLINE Kursi

valodupasniedzeji.lv piedāvā attālinātos online valodu kursus, izmantojot Zoom un Skype platformas. Mācieties no jebkuras Jums ērtas atrašanās vietas.

induviduālie valodu kursi

Individuālie Kursi

Individuālie valodu kursi ļaus Jums apgūt valodu ātrāk un ietaupīt naudu. Ar mazāku nodabību skaitu, Jūs spēsiet sasniegt maksimālu rezultātu.

Valodu kursi

Kursi Grupās

Valodu apmācības nelielās grupās (4-6 kursanti). Kompaktās kursu grupas ļaus valodu pasniedzējam veltīt pietiekošu uzmanību katram kursantam.

valodu kursi

Kursi Uzņēmumiem

valodupasniedzeji.lv piedāvā ne tikai kursus privātpersonām, bet arī  klātienes un tiešsaistes valodu kursus korporatīvajiem klientiem.

"Mācies priekš dzīves, bet ne priekš skolas!"

/Kaudzīte R./