fbpx

Itāļu Valodas Kursi

Uzzināt Vairāk

+371 28949096

Par itāļu valodu

Itāļu valodā runā 66,000,000 cilvēku, no kuriem lielākā daļa dzīvo Itālijā (tostarp Sicīlijā un Sardīnijā). Tā ir oficiālā Itālijas, Sanmarīno un (kopā ar latīņu valodu) Vatikāna valoda. Itāļu valoda ir arī (ar vācu, franču un Romanša valodu) oficiālā valoda Šveicē, kur tā tiek lietota Ticino un Graubünden kantonos, ko lieto aptuveni 666,000 personas. Itāļu valodu izmanto arī kā kopīgu valodu Francijā (Alpos un Azurā) un mazās kopienās Horvātijā un Slovēnijā. 

Standarta nodarbība ilgst 60 vai 90 minūtes. Privātstundu cenas atšķiras atkarībā no tā vai Jūsu pasniedzējs ir vietējais, vai arī viņa mācāmā valoda ir viņa dzimtā valoda. Individuālo nodarbību cenas sākas no 20 EUR par 60 minūšu nodarbību. Cena par 90 minūšu individuālo  nodarbību sākas no 36 EUR.

Standarta kurss ir 48 akadēmiskās stundas.  Grupu nodarbību cenas atšķiras atkarībā no kursa līmeņa. Grupu nodarbību cenas sākas no 260 EUR par kursu. 

Vienas nodarbības ilgums ir 90 minūtes. Cena par 90 minūtēm sākas no 40 EUR + PVN (līdz 6 cilvēki)

Sazināties/Pieteikties

Itāļu Valodas Kursi Ikvienam

Mācies itāļu valodu grupās, individuāli vai kopā ar saviem kolēģiem - piedāvājam kursus ikviena vēlmēm

online kursi

Valodupasniedzeji.lv piedāvā attālinātos online valodu kursus, izmantojot Zoom un Skype platformas. Mācieties no jebkuras Jums ērtas atrašanās vietas.

induviduālie valodu kursi

Individuālie valodu kursi ļaus Jums apgūt valodu ātrāk un ietaupīt naudu. Ar mazāku nodarbību skaitu, Jūs spēsiet sasniegt maksimālu rezultātu.

Valodu kursi

Valodu apmācības nelielās grupās (4-6 kursanti). Kompaktās kursu grupas ļaus valodu pasniedzējam veltīt pietiekošu uzmanību katram kursantam.

valodu kursi

valodupasniedzeji.lv piedāvā ne tikai kursus privātpersonām, bet arī  klātienes un tiešsaistes valodu kursus korporatīvajiem klientiem.