fbpx

Angļu Valodas Kursi

Uzzināt Vairāk

+371 28949096

Par angļu valodu

Angļu valodas izcelsme ir Anglijā, un tā ir Amerikas Savienoto Valstu, Lielbritānijas, Kanādas, Austrālijas, Īrijas, Jaunzēlandes un dažādu salu valstu dominējošā valoda Karību jūrā un Klusajā okeānā. Tā ir arī oficiāla valoda Indijā, Filipīnās, Singapūrā un daudzās Āfrikas valstīs, tostarp Dienvidāfrikā. Angļu valoda ir pirmā svešvalodas izvēle lielākajā daļā pasaules valstu. Tiek lēsts, ka aptuveni trešdaļa pasaules iedzīvotāju, aptuveni divi miljardi cilvēku, tagad lieto angļu valodu. Tādējādi tā ir visvairāk lietotā valoda, apsteidzot ķīniešu mandarīnu (1,12 miljardi runātāju) un hindi (637 miljoni runātāju). Vairāk nekā 50 valstis kā oficiālo valodu oficiāli uzskaita angļu valodu.

Standarta nodarbība ilgst 60 vai 90 minūtes. Privātstundu cenas atšķiras atkarībā no tā vai Jūsu pasniedzējs ir vietējais, vai arī viņa mācāmā valoda ir viņa dzimtā valoda. Individuālo nodarbību cenas sākas no 20 EUR par 60 minūšu nodarbību. Cena par 90 minūšu individuālo  nodarbību sākas no 36 EUR.

Standarta kurss ir 48 akadēmiskās stundas.  Grupu nodarbību cenas atšķiras atkarībā no kursa līmeņa. Grupu nodarbību cenas sākas no 260 EUR par kursu. 

Vienas nodarbības ilgums ir 90 minūtes. Cena par 90 minūtēm sākas no 40 EUR + PVN (līdz 6 cilvēki)

Sazināties/Pieteikties

Angļu Valodas Kursi Ikvienam

Mācies angļu valodu grupās, individuāli vai kopā ar saviem kolēģiem - piedāvājam kursus ikviena vēlmēm

online kursi

Valodupasniedzeji.lv piedāvā attālinātos online valodu kursus, izmantojot Zoom un Skype platformas. Mācieties no jebkuras Jums ērtas atrašanās vietas.

induviduālie valodu kursi

Individuālie valodu kursi ļaus Jums apgūt valodu ātrāk un ietaupīt naudu. Ar mazāku nodarbību skaitu, Jūs spēsiet sasniegt maksimālu rezultātu.

Valodu kursi

Valodu apmācības nelielās grupās (4-6 kursanti). Kompaktās kursu grupas ļaus valodu pasniedzējam veltīt pietiekošu uzmanību katram kursantam.

valodu kursi

valodupasniedzeji.lv piedāvā ne tikai kursus privātpersonām, bet arī  klātienes un tiešsaistes valodu kursus korporatīvajiem klientiem.