fbpx

Krievu Valodas Kursi

Uzzināt Vairāk

+371 28949096

Par krievu valodu

Krievu valoda ir galvenā valsts un kultūras valoda Krievijā. Kopā ar ukraiņiem un baltkrieviem krievu valoda veido slāvu valodu dzimtas austrumu atzaru. Krievu valoda ir galvenā valoda lielajam cilvēku vairākumam Krievijā, un tā tiek izmantota arī kā otrā valoda citās bijušajās Padomju Savienības republikās. Krievu valodu plaši mācīja arī tajās valstīs, kas 20. gadsimta otrajā pusē atradās padomju ietekmes sfērā, jo īpaši Austrumeiropā.

Krievu valoda ir visplašāk lietotā slāvu valoda, un tajā runā vairāk nekā 258 miljoni cilvēku visā pasaulē.

Standarta nodarbība ilgst 60 vai 90 minūtes. Privātstundu cenas atšķiras atkarībā no tā vai Jūsu pasniedzējs ir vietējais, vai arī viņa mācāmā valoda ir viņa dzimtā valoda. Individuālo nodarbību cenas sākas no 20 EUR par 60 minūšu nodarbību. Cena par 90 minūšu individuālo  nodarbību sākas no 36 EUR.

Standarta kurss ir 48 akadēmiskās stundas.  Grupu nodarbību cenas atšķiras atkarībā no kursa līmeņa. Grupu nodarbību cenas sākas no 260 EUR par kursu. 

Vienas nodarbības ilgums ir 90 minūtes. Cena par 90 minūtēm sākas no 40 EUR + PVN (līdz 6 cilvēki)

Sazināties/Pieteikties

Krievu Valodas Kursi Ikvienam

Mācies krievu valodu grupās, individuāli vai kopā ar saviem kolēģiem - piedāvājam kursus ikviena vēlmēm

online kursi

Valodupasniedzeji.lv piedāvā attālinātos online valodu kursus, izmantojot Zoom un Skype platformas. Mācieties no jebkuras Jums ērtas atrašanās vietas.

induviduālie valodu kursi

Individuālie valodu kursi ļaus Jums apgūt valodu ātrāk un ietaupīt naudu. Ar mazāku nodarbību skaitu, Jūs spēsiet sasniegt maksimālu rezultātu.

Valodu kursi

Valodu apmācības nelielās grupās (4-6 kursanti). Kompaktās kursu grupas ļaus valodu pasniedzējam veltīt pietiekošu uzmanību katram kursantam.

valodu kursi

valodupasniedzeji.lv piedāvā ne tikai kursus privātpersonām, bet arī  klātienes un tiešsaistes valodu kursus korporatīvajiem klientiem.