fbpx

Valodas

Uzzināt Vairāk

+371 28949096

Piedāvājam valodu kursus visās pieprasītākajās valodās.

Valodupasniedzeji.lv piedāvā tiešsaistes privātstundas angļu, latviešu, krievu, zviedru, norvēģu, lietuviešu, igauņu, vācu, spāņu, itāļu, ķīniešu, japāņu un citās valodas.

Standarta nodarbība ilgst 60 vai 90 minūtes. Privātstundu cenas atšķiras atkarībā no tā vai Jūsu pasniedzējs ir vietējais, vai arī viņa mācāmā valoda ir viņa dzimtā valoda. Individuālo nodarbību cenas sākas no 20 EUR par 60 minūšu nodarbību. Cena par 90 minūšu individuālo  nodarbību sākas no 36 EUR.

Standarta kurss ir 48 akadēmiskās stundas.  Grupu nodarbību cenas atšķiras atkarībā no kursa līmeņa. Grupu nodarbību cenas sākas no 260 EUR par kursu. 

Vienas nodarbības ilgums ir 90 minūtes. Cena par 90 minūtēm sākas no 40 EUR + PVN (līdz 6 cilvēki)

Sazināties/Pieteikties

angļu valodas kursi

Angļu Valodas Kursi

Angļu valoda ir valsts valoda vairākās valstīs: Apvienotajā Karalistē, Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē un vairākas Karību jūras un Klusā okeāna salu valstīs. Tā ir arī viena no oficiālām valodām Indijā, Filipīnās, Singapūrā un vairākās Āfrikas valstīs.

krievu valodas kursi

Krievu Valodas Kursi

Krievu valoda ir oficiālā valoda Krievijā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Kirgizstānā, un to plaši izmanto visā Kaukāzā, Centrālajā Āzijā un zināmā mērā arī Baltijas valstīs. Krievu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimei.

latviešu valodas kursi

Latviešu Valodas Kursi

Latviešu valoda ir  Austrumbaltu valoda, kurā runā galvenokārt Latvijā, kur tā ir oficiālā valoda kopš 1918. gada. Tā pieder Indo-Eiropiešu valodu saimes Baltu zaram. Šobrīd latviešu valodā runā apmēram 1,5 miljoni cilvēku.

zviedru valodas kursi

Zviedru Valodas Kursi

Zviedru valoda ir oficiālā valoda Zviedrijā un ar somu valodu, viena no divām Somijas valsts valodām. Zviedru valodā runā aptuveni deviņi miljoni zviedru.

norvēģu valodas kursi

Norvēģu Valodas Kursi

Gandrīz visi Norvēģijas iedzīvotāji, kuru skaits pārsniedz 5 miljonus, runā norvēģu valodā.  Citās valstīs, izņemot Norvēģiju, nav daudz norvēģu runātāju. Spānija ir viena no lielākajām, par kuru tiek ziņots, ka tajā ir aptuveni 50 000 norvēģu. Amerikas Savienotajās Valstīs dzīvo aptuveni 40 000 norvēģu.

vācu valodas kursi

Vācu Valodas Kursi

Vācu valoda ir dzimtā valoda vairāk nekā 90 miljoniem cilvēku, un tādējādi tā ir viena no valodām, kurā runā visvairāk cilvēku visā pasaulē. Vācu valoda tiek plaši studēta kā svešvaloda un ir viena no galvenajām rietumu pasaules kultūras valodām.

 

franču valodas kursi

Franču Valodas Kursi

21. gadsimta sākumā franču valoda bija oficiālā valoda vairāk nekā 25 valstīs. Francijā un Korsikā aptuveni 60 miljoni cilvēku to izmanto kā savu pirmo valodu, Kanādā vairāk nekā 7,3 miljoni, Beļģijā vairāk nekā 3,9 miljoni, Šveicē vairāk nekā 1,8 miljoni, Monako aptuveni 80000, Itālijā aptuveni 100 000 un Amerikas Savienotajās Valstīs aptuveni 1,3 miljoni. Turklāt vairāk nekā 49 miljoni afrikāņu valstīs.

itāļu valodas kursi

Itāļu Valodas Kursi

Itāļu valodā runā 66,000,000 cilvēku, no kuriem lielākā daļa dzīvo Itālijā (tostarp Sicīlijā un Sardīnijā). Tā ir oficiālā Itālijas, Sanmarīno un (kopā ar latīņu valodu) Vatikāna valoda. Itāļu valoda ir arī (ar vācu, franču un Romanša valodu) oficiālā valoda Šveicē, kur tā tiek lietota Ticino un Graubünden kantonos, ko lieto aptuveni 666,000 personas. Itāļu valodu izmanto arī kā kopīgu valodu Francijā (Alpos un Azurā) un mazās kopienās Horvātijā un Slovēnijā. 

spāņu valodas kursi

Spāņu Valodas Kursi

Spāņu valodā runā aptuveni 360 miljoni cilvēku visā pasaulē. 21. gadsimta sākumā Meksikā bija vislielākais runātāju skaits (vairāk nekā 85 miljoni), tai sekoja Kolumbija (vairāk nekā 40 miljoni), Argentīna (vairāk nekā 35 miljoni), Amerikas Savienotās Valstis (vairāk nekā 31 miljons) un Spānija (vairāk nekā 30 miljoni).