fbpx

Vācu Valodas Kursi

Uzzināt Vairāk

+371 28949096

Par vācu valodu

Vācu valoda ir oficiālā valoda gan Vācijā, gan Austrijā un viena no oficiālajām valodām Šveicē. Vācu valoda pieder pie Indo-Eiropiešu valodu saimes. 

Vācu valoda ir dzimtā valoda vairāk nekā 90 miljoniem cilvēku, un tādējādi tā ir viena no valodām, kurā runā visvairāk cilvēku visā pasaulē. Vācu valoda tiek plaši studēta kā svešvaloda un ir viena no galvenajām rietumu pasaules kultūras valodām.

 

Standarta nodarbība ilgst 60 vai 90 minūtes. Privātstundu cenas atšķiras atkarībā no tā vai Jūsu pasniedzējs ir vietējais, vai arī viņa mācāmā valoda ir viņa dzimtā valoda. Individuālo nodarbību cenas sākas no 20 EUR par 60 minūšu nodarbību. Cena par 90 minūšu individuālo  nodarbību sākas no 36 EUR.

Standarta kurss ir 48 akadēmiskās stundas.  Grupu nodarbību cenas atšķiras atkarībā no kursa līmeņa. Grupu nodarbību cenas sākas no 260 EUR par kursu. 

Vienas nodarbības ilgums ir 90 minūtes. Cena par 90 minūtēm sākas no 40 EUR + PVN (līdz 6 cilvēki)

Sazināties/Pieteikties

Vācu Valodas Kursi Ikvienam

Mācies vācu valodu grupās, individuāli vai kopā ar saviem kolēģiem - piedāvājam kursus ikviena vēlmēm

online kursi

Valodupasniedzeji.lv piedāvā attālinātos online valodu kursus, izmantojot Zoom un Skype platformas. Mācieties no jebkuras Jums ērtas atrašanās vietas.

induviduālie valodu kursi

Individuālie valodu kursi ļaus Jums apgūt valodu ātrāk un ietaupīt naudu. Ar mazāku nodarbību skaitu, Jūs spēsiet sasniegt maksimālu rezultātu.

Valodu kursi

Valodu apmācības nelielās grupās (4-6 kursanti). Kompaktās kursu grupas ļaus valodu pasniedzējam veltīt pietiekošu uzmanību katram kursantam.

valodu kursi

valodupasniedzeji.lv piedāvā ne tikai kursus privātpersonām, bet arī  klātienes un tiešsaistes valodu kursus korporatīvajiem klientiem.